STOLAMED PLUS, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 92 325 | 141 953 | 141 953 | 141 953 | 141 953 | 63 399 |
| Neobežný majetok spolu | 52 198 | 50 157 | 50 157 | 50 157 | 50 157 | 247 084 |
| Spolu majetok | 144 523 | 192 110 | 192 110 | 192 110 | 192 110 | 310 483 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 54 252 | 90 070 | 62 897 | 62 897 | 62 897 | 73 991 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 34 478 | 19 478 | 19 478 | 19 478 | 19 478 | 117 054 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 068 | 29 975 | 28 206 | 3 661 | 3 661 | 64 438 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 24 545 | 24 545 | — |
| Vlastné imanie spolu | 52 546 | 54 453 | 52 684 | 52 684 | 52 684 | 186 492 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 293 100 | 327 115 | 327 115 | 327 115 | 327 115 | 606 933 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 068 | 29 975 | 28 206 | 3 661 | 3 661 | 64 438 |
| EBITDA | 18 197 | 35 104 | 33 335 | 8 790 | 8 790 | 128 646 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 068 | 29 975 | 28 206 | 3 661 | 3 661 | 64 438 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 068 | 29 975 | 28 206 | 3 661 | 3 661 | 64 438 |
| Osobné náklady | 87 401 | 76 991 | 77 246 | 77 246 | 77 246 | 195 639 |
| Odpisy | 5 129 | 5 129 | 5 129 | 5 129 | 5 129 | 64 208 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 28 068 | 29 975 | 3 661 | 3 661 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STOLAMED PLUS, s. r. o.
Prehľad
STOLAMED PLUS, s. r. o. (IČO 46892923) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 606 933 €, čo je o 85,5 % viac ako rok predtým (327 115 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 64 438 € (10,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 195 639 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 310 483 € a vlastné imanie 186 492 € (miera samofinancovania 60,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.