Gynekologické centrum AEVITAS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 166 045 | 158 718 | 194 264 | 196 064 | 231 379 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 48 854 | 3 037 | 17 430 | 23 279 | 49 697 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 116 307 | 165 161 | 82 044 | 99 474 | 122 753 |
| Spolu majetok | 188 412 | 187 833 | 122 623 | 218 870 | 258 608 |
| Záväzky spolu | 17 751 | 14 135 | 17 649 | 90 617 | 80 658 |
| Vlastné imanie spolu | 170 661 | 173 698 | 104 974 | 128 253 | 177 950 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 86 154 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Gynekologické centrum AEVITAS, s.r.o.
Prehľad
Gynekologické centrum AEVITAS, s.r.o. (IČO 46895914) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 231 379 €, čo je o 18,0 % viac ako rok predtým (196 064 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 49 697 € (21,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 80 577 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 258 608 € a vlastné imanie 177 950 € (miera samofinancovania 68,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.