SALDOKONTO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 303 | 7 288 | 23 216 | 40 717 | 32 883 | 22 657 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 303 | 7 353 | 23 281 | 40 717 | 32 883 | 22 657 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 421 | 2 822 | 12 657 | 24 957 | 14 885 | 445 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 377 | -7 348 | -698 | 5 428 | 10 275 | 12 588 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 971 | 6 649 | 6 093 | 5 103 | 2 238 | 4 139 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 230 | 230 | 229 | 229 | 485 | 485 |
| Vlastné imanie spolu | -2 118 | 4 531 | 10 624 | 15 760 | 17 998 | 22 212 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 410 | 27 810 | 27 463 | 29 157 | 25 745 | 22 759 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 887 | 7 558 | 7 098 | 6 226 | 2 906 | 4 782 |
| EBITDA | -1 887 | 7 558 | 7 098 | 6 226 | 2 906 | 4 782 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 971 | 7 350 | 6 929 | 6 050 | 2 688 | 4 606 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 971 | 6 649 | 6 093 | 5 103 | 2 238 | 4 139 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: SALDOKONTO s.r.o.
Prehľad
SALDOKONTO s.r.o. (IČO 46903691) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Ňárad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 759 €, čo je o 11,6 % menej ako rok predtým (25 745 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 123 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 139 € (18,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 657 € a vlastné imanie 22 212 € (miera samofinancovania 98,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.