SG tec s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 199 415 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 854 349 | 6 179 030 | 4 745 229 | 5 254 172 | 5 636 755 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 349 218 | 301 713 | 68 197 | 174 104 | 224 021 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 685 631 | 1 004 098 | 1 224 143 | 1 072 253 | 1 046 942 |
| Spolu majetok | 3 219 567 | 3 561 101 | 3 763 223 | 3 757 724 | 3 430 928 |
| Záväzky spolu | 2 173 718 | 2 244 213 | 2 459 883 | 2 499 225 | 2 148 965 |
| Vlastné imanie spolu | 1 045 849 | 1 316 811 | 1 303 340 | 1 257 357 | 1 281 963 |
| Vypočítané dividendy | 15 942 | 30 751 | 81 668 | 220 087 | 199 415 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: SG tec s.r.o.
Prehľad
SG tec s.r.o. (IČO 46911791) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Kozmálovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 636 755 €, čo je o 7,3 % viac ako rok predtým (5 254 172 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 224 021 € (4,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 478 856 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 430 928 € a vlastné imanie 1 281 963 € (miera samofinancovania 37,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.