RUVAL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 61 569 | 33 975 | 10 212 | 6 073 | 9 931 | 15 160 |
| Neobežný majetok spolu | 84 484 | 84 583 | 79 747 | 79 747 | 69 654 | 61 254 |
| Spolu majetok | 146 053 | 118 558 | 89 959 | 85 820 | 79 585 | 76 414 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 124 773 | 96 766 | 86 749 | 88 268 | 37 312 | 23 087 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -30 705 | -23 720 | -23 208 | -58 790 | -28 448 | -1 726 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 985 | 512 | -35 582 | -5 658 | 8 721 | -6 947 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 40 000 | 40 000 | 57 000 | 57 000 | 57 000 | 57 000 |
| Vlastné imanie spolu | 21 280 | 21 792 | 3 210 | -2 448 | 42 273 | 53 327 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 493 285 | 32 704 | 15 570 | 17 546 | 44 296 | 12 020 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 090 | 3 115 | -35 455 | -2 953 | 10 916 | -4 474 |
| EBITDA | 29 790 | 3 115 | -13 619 | -2 953 | 21 009 | -4 474 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 985 | 512 | -35 582 | -5 658 | 9 061 | -6 607 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 985 | 512 | -35 582 | -5 658 | 8 721 | -6 947 |
| Osobné náklady | 21 204 | 9 615 | 3 072 | 3 319 | 5 342 | 3 115 |
| Odpisy | 19 700 | 0 | 21 836 | 0 | 10 093 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: RUVAL, s.r.o.
Prehľad
RUVAL, s.r.o. (IČO 46914315) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Rudinská. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 020 €, čo je o 72,9 % menej ako rok predtým (44 296 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 52,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 6 947 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 115 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 76 414 € a vlastné imanie 53 327 € (miera samofinancovania 69,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.