PS STAVEBNINY, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 644 119 | 6 572 902 | 3 910 754 | 3 372 723 | 3 892 898 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 122 600 | 189 266 | 11 156 | -198 911 | 6 927 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 80 016 | 4 323 | 192 089 | 203 245 | 4 334 |
| Spolu majetok | 1 177 579 | 1 398 341 | 1 204 228 | 1 099 841 | 901 941 |
| Záväzky spolu | 969 463 | 1 199 131 | 995 438 | 1 089 992 | 885 136 |
| Vlastné imanie spolu | 208 116 | 199 089 | 208 745 | 9 834 | 16 761 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 198 293 | 1 500 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok16
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PS STAVEBNINY, s. r. o.
Prehľad
PS STAVEBNINY, s. r. o. (IČO 46930051) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 892 898 €, čo je o 15,4 % viac ako rok predtým (3 372 723 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 927 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 311 377 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 901 941 € a vlastné imanie 16 761 € (miera samofinancovania 1,9 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.