TIGArch s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 060 | 7 705 | 38 439 | 10 122 | 76 634 | 47 179 |
| Neobežný majetok spolu | 4 561 | 31 932 | 25 546 | 34 828 | 30 652 | 23 033 |
| Spolu majetok | 13 621 | 39 637 | 63 985 | 44 950 | 107 286 | 70 212 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 624 | 26 283 | 43 951 | 44 812 | 94 184 | 69 146 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 661 | 497 | 7 854 | 14 534 | -5 362 | 7 602 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 164 | 7 357 | 6 680 | -19 896 | 12 964 | -12 036 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 997 | 13 354 | 20 034 | 138 | 13 102 | 1 066 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 79 695 | 123 945 | 88 043 | 78 509 | 197 835 | 129 099 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -13 041 | 8 380 | 7 726 | -19 786 | 14 037 | -10 975 |
| EBITDA | -12 298 | 10 974 | 16 570 | -10 744 | 25 005 | -575 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 164 | 8 252 | 7 619 | -19 896 | 13 924 | -11 076 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 164 | 7 357 | 6 680 | -19 896 | 12 964 | -12 036 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 743 | 2 594 | 8 844 | 9 042 | 10 968 | 10 400 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TIGArch s. r. o.
Prehľad
TIGArch s. r. o. (IČO 46934251) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Terchová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 129 099 €, čo je o 34,7 % menej ako rok predtým (197 835 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 12 036 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 70 212 € a vlastné imanie 1 066 € (miera samofinancovania 1,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.