INOTAJ s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 960 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 222 405 | 268 284 | 27 940 | 264 860 | 230 541 | 224 555 |
| Neobežný majetok spolu | 18 991 | 9 473 | -8 447 | 2 532 | 18 103 | 11 988 |
| Spolu majetok | 241 396 | 277 757 | 19 493 | 267 392 | 248 644 | 236 543 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 107 473 | 102 291 | 25 825 | 107 130 | 97 946 | 97 132 |
| Základné imanie | 5 001 | 5 001 | 0 | 5 001 | 5 001 | 5 001 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 94 612 | 123 146 | 0 | 158 357 | 149 485 | 138 961 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 28 534 | 41 543 | -6 332 | -8 872 | -9 564 | -10 327 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 776 | 5 776 | — | 5 776 | 5 776 | 5 776 |
| Vlastné imanie spolu | 133 923 | 175 466 | -6 332 | 160 262 | 150 698 | 139 411 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 407 662 | 299 246 | 137 239 | 149 715 | 104 841 | 19 270 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 40 611 | 55 932 | -4 999 | -7 101 | -7 873 | -9 271 |
| EBITDA | 50 129 | 65 450 | 3 448 | -5 524 | -5 586 | -3 155 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 37 104 | 53 286 | -6 332 | -8 872 | -9 564 | -9 987 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 28 534 | 41 543 | -6 332 | -8 872 | -9 564 | -10 327 |
| Osobné náklady | 11 675 | 20 071 | 13 680 | 13 124 | 12 108 | 8 126 |
| Odpisy | 9 518 | 9 518 | 8 447 | 1 577 | 2 287 | 6 116 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 164 689 | 0 | 0 | 960 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: INOTAJ s.r.o.
Prehľad
INOTAJ s.r.o. (IČO 46951318) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 001 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 270 €, čo je o 81,6 % menej ako rok predtým (104 841 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 45,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 10 327 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 126 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 236 543 € a vlastné imanie 139 411 € (miera samofinancovania 58,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.