ABC TAXI BA II s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 094 | 6 321 | 6 208 | 4 720 | 3 328 | 2 847 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 094 | 6 321 | 6 208 | 4 720 | 3 328 | 2 847 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 066 | 1 033 | 855 | 933 | 1 021 | 1 754 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 594 | -972 | 225 | 287 | -1 212 | -994 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 687 | 1 260 | 65 | -1 566 | -1 481 | -2 913 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 121 | — | 63 | 66 | — | — |
| Vlastné imanie spolu | 4 028 | 5 288 | 5 353 | 3 787 | 2 307 | 1 093 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 845 | 1 996 | 3 930 | 4 263 | 4 837 | 4 527 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 687 | 1 482 | 77 | -1 566 | -1 481 | -2 573 |
| EBITDA | -1 687 | 1 482 | 77 | -1 566 | -1 481 | -2 573 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 687 | 1 482 | 77 | -1 566 | -1 481 | -2 573 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 687 | 1 260 | 65 | -1 566 | -1 481 | -2 913 |
| Osobné náklady | 3 326 | 3 416 | 4 789 | 5 792 | 6 318 | 7 100 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ABC TAXI BA II s. r. o.
Prehľad
ABC TAXI BA II s. r. o. (IČO 46952322) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie (SK NACE 4933). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 527 €, čo je o 6,4 % menej ako rok predtým (4 837 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 913 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 100 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 847 € a vlastné imanie 1 093 € (miera samofinancovania 38,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.