SMARTAR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 20 352 | 20 151 | 10 586 | 16 889 | 14 666 |
| Neobežný majetok spolu | 118 975 | 111 511 | 104 047 | 98 055 | 106 190 |
| Spolu majetok | 139 584 | 131 791 | 114 668 | 115 030 | 120 856 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 166 861 | 166 019 | 149 336 | 149 165 | 148 642 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -79 729 | -97 649 | -84 605 | -85 650 | -66 621 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -17 920 | -6 957 | -20 441 | -18 868 | -31 610 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 65 252 | 65 252 | 65 252 | 65 252 | 65 252 |
| Vlastné imanie spolu | -27 397 | -34 354 | -34 794 | -34 266 | -27 979 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 252 | 37 681 | 35 058 | 30 739 | 22 895 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -17 746 | -5 303 | -20 026 | -18 181 | -30 068 |
| EBITDA | -1 088 | 2 534 | -11 617 | -10 415 | -20 408 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -17 920 | -6 957 | -20 441 | -18 528 | -31 270 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -17 920 | -6 957 | -20 441 | -18 868 | -31 610 |
| Osobné náklady | 5 056 | 5 091 | 788 | 7 601 | 14 214 |
| Odpisy | 16 658 | 7 837 | 8 409 | 7 766 | 9 660 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SMARTAR, s.r.o.
Prehľad
SMARTAR, s.r.o. (IČO 46953400) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 895 €, čo je o 25,5 % menej ako rok predtým (30 739 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 31 610 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 214 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-27 979 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.