Mercedes–Taxi s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | -20 292 | -17 856 | 2 169 | 23 656 | 56 480 | 13 155 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 117 466 | 84 165 |
| Spolu majetok | -20 292 | -17 856 | 2 169 | 23 656 | 173 946 | 97 320 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 243 | 25 852 | 19 551 | 8 877 | 157 518 | 118 334 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -41 535 | -41 535 | -22 382 | 9 779 | 11 428 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -41 535 | -7 173 | 19 153 | 32 161 | 1 649 | -37 442 |
| Vlastné imanie spolu | -41 535 | -43 708 | -17 382 | 14 779 | 16 428 | -21 014 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 526 | 25 125 | 102 332 | 107 575 | 110 308 | 133 223 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -41 096 | -6 734 | 20 147 | 36 731 | 7 464 | -22 468 |
| EBITDA | -41 096 | -6 734 | 20 147 | 36 731 | 23 200 | 10 833 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -41 535 | -7 173 | 19 717 | 35 934 | 2 609 | -36 482 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -41 535 | -7 173 | 19 153 | 32 161 | 1 649 | -37 442 |
| Osobné náklady | 13 016 | 12 987 | 2 967 | 3 495 | 6 265 | 24 976 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 736 | 33 301 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Mercedes–Taxi s. r. o.
Prehľad
Mercedes–Taxi s. r. o. (IČO 46953892) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie (SK NACE 4933). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 133 223 €, čo je o 20,8 % viac ako rok predtým (110 308 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 50,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 37 442 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 24 976 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-21 014 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.