F-party s.r.o.Aktívna

IČO 46964916Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Okoč

Finančný prehľad

47 850 €
Tržby 2024
+406,0%
Priemerný ročný rast 2020–2024
020 tis.40 tis.60 tis.20202021202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 tis.4 tis.6 tis.201920202021202220232024
Prehľad účtovných závierok2019–2024
201920202021202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 9124 0334 0334 0334 0335 684
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok4 9124 0334 0334 0334 0335 684
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu0673673673673349
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-88-88-1 640-1 640-1 640-1 640
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—-1 5520001 975
Vlastné imanie spolu4 9123 3603 3603 3603 3605 335
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—7300047 850
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—-1 5520002 324
EBITDA—-1 5520002 324
Výsledok hospodárenia pred zdanením—-1 5520002 324
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—-1 5520001 975
Osobné náklady—1 6250000
Odpisy—00000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: F-party s.r.o.

Prehľad

F-party s.r.o. (IČO 46964916) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Okoč. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 47 850 €. Od roku 2020 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 406 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 1 975 € (4,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 5 684 € a vlastné imanie 5 335 € (miera samofinancovania 93,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

F-party s.r.o. – IČO 46964916 — icoprofil.sk