VANDO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 844 | 4 835 | 26 870 | 40 745 | 23 638 | 15 709 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 844 | 4 835 | 26 870 | 40 745 | 23 638 | 15 709 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 27 130 | 4 373 | 19 221 | 30 845 | 11 812 | 442 |
| Základné imanie | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 453 | 3 453 | 0 | 443 | 2 583 | 4 412 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -30 921 | -10 173 | 467 | 2 252 | 1 925 | 3 441 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 182 | 182 | 182 | 205 | 318 | 414 |
| Vlastné imanie spolu | -20 286 | 462 | 7 649 | 9 900 | 11 826 | 15 267 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 104 | 11 249 | 27 768 | 32 839 | 41 596 | 25 291 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -30 729 | -9 974 | 715 | 2 874 | 2 465 | 4 022 |
| EBITDA | -30 729 | -9 974 | 715 | 2 874 | 2 465 | 4 022 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -30 921 | -10 173 | 552 | 2 694 | 2 265 | 3 823 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -30 921 | -10 173 | 467 | 2 252 | 1 925 | 3 441 |
| Osobné náklady | 25 741 | 20 833 | 1 070 | 8 481 | 15 641 | 12 150 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: VANDO, s.r.o.
Prehľad
VANDO, s.r.o. (IČO 46967109) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné priemyselné čistenie budov (SK NACE 8122). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 25 291 €, čo je o 39,2 % menej ako rok predtým (41 596 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 441 € (13,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 150 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 709 € a vlastné imanie 15 267 € (miera samofinancovania 97,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.