TOKO Beckov, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 685 375 | 738 773 | 624 681 | 421 493 | 985 344 | 1 354 945 |
| Neobežný majetok spolu | 41 354 | 41 354 | 41 353 | 41 353 | 41 353 | 41 354 |
| Spolu majetok | 746 413 | 780 127 | 666 034 | 483 339 | 1 031 012 | 1 396 953 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 657 038 | 690 702 | 576 438 | 393 564 | 940 852 | 1 303 451 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -266 631 | -266 626 | -266 575 | -266 405 | 180 | 566 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 | 51 | 171 | 180 | 385 | 3 341 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 351 000 | 351 000 | 351 000 | 351 000 | 84 595 | 84 595 |
| Vlastné imanie spolu | 89 375 | 89 425 | 89 596 | 89 775 | 90 160 | 93 502 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 228 325 | 3 494 259 | 3 668 951 | 3 041 405 | 4 356 177 | 4 845 468 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 940 | 3 501 | 2 029 | 17 732 | 31 003 | 10 320 |
| EBITDA | 2 940 | 3 501 | 2 029 | 17 732 | 31 003 | 10 320 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 | 51 | 171 | 212 | 4 225 | 7 181 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 | 51 | 171 | 180 | 385 | 3 341 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TOKO Beckov, s. r. o.
Prehľad
TOKO Beckov, s. r. o. (IČO 46968741) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Beckov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 845 468 €, čo je o 11,2 % viac ako rok predtým (4 356 177 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 341 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 396 953 € a vlastné imanie 93 502 € (miera samofinancovania 6,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.