Bratislavská realitná s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 330 | 35 134 | 36 870 | 36 931 | 39 058 | 42 276 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 28 330 | 35 134 | 36 870 | 36 931 | 39 058 | 42 276 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 703 | 2 379 | 1 459 | 276 | 414 | 479 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 224 | 18 262 | 26 390 | 29 046 | 30 289 | 32 279 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 038 | 8 128 | 2 656 | 1 244 | 1 990 | 3 153 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 365 | 1 365 | 1 365 | 1 365 | 1 365 | 1 365 |
| Vlastné imanie spolu | 24 627 | 32 755 | 35 411 | 36 655 | 38 644 | 41 797 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 300 | 14 150 | 7 600 | 7 500 | 11 200 | 12 500 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 845 | 9 649 | 3 220 | 1 565 | 2 341 | 3 611 |
| EBITDA | 5 845 | 9 649 | 3 220 | 1 565 | 2 341 | 3 611 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 740 | 9 562 | 3 125 | 1 463 | 2 341 | 3 503 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 038 | 8 128 | 2 656 | 1 244 | 1 990 | 3 153 |
| Osobné náklady | 2 440 | 4 051 | 4 050 | 5 400 | 8 160 | 8 193 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Bratislavská realitná s. r. o.
Prehľad
Bratislavská realitná s. r. o. (IČO 46969021) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 500 €, čo je o 11,6 % viac ako rok predtým (11 200 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 153 € (25,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 193 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 276 € a vlastné imanie 41 797 € (miera samofinancovania 98,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.