SALVIDO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 874 087 | 861 197 | 764 561 | 778 422 | 758 452 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 104 | 7 039 | -21 127 | 9 658 | 4 421 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 637 | -3 533 | 3 506 | 3 506 | 13 164 |
| Spolu majetok | 178 209 | 185 241 | 163 365 | 180 630 | 160 301 |
| Záväzky spolu | 176 742 | 176 735 | 175 986 | 162 466 | 137 716 |
| Vlastné imanie spolu | 1 467 | 8 506 | -12 621 | 18 164 | 22 585 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SALVIDO, s.r.o.
Prehľad
SALVIDO, s.r.o. (IČO 46978542) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bátorove Kosihy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 758 452 €, čo je o 2,6 % menej ako rok predtým (778 422 €). Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 421 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 19 365 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 160 301 € a vlastné imanie 22 585 € (miera samofinancovania 14,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.