K. G. GAS spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 568 | 8 919 | 7 500 | 7 476 | 3 074 | 1 573 |
| Neobežný majetok spolu | 4 833 | 1 933 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 401 | 10 852 | 7 500 | 7 476 | 3 074 | 1 573 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 834 | 5 852 | 4 221 | 2 850 | 2 032 | 1 316 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -75 | 67 | -500 | -2 221 | -874 | -4 458 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 142 | -567 | -1 721 | 1 347 | -3 584 | -785 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 567 | 5 000 | 3 279 | 4 626 | 1 042 | 257 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 564 | 15 740 | 13 874 | 14 782 | 14 214 | 13 122 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 708 | 30 | -1 249 | 1 761 | -3 045 | -336 |
| EBITDA | 3 608 | 2 930 | 684 | 1 761 | -3 045 | -336 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 217 | -567 | -1 721 | 1 434 | -3 244 | -445 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 142 | -567 | -1 721 | 1 347 | -3 584 | -785 |
| Osobné náklady | 1 751 | 2 334 | 2 334 | 1 751 | 2 352 | 2 352 |
| Odpisy | 2 900 | 2 900 | 1 933 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: K. G. GAS spol. s r.o.
Prehľad
K. G. GAS spol. s r.o. (IČO 46992642) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 122 €, čo je o 7,7 % menej ako rok predtým (14 214 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 785 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 352 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 573 € a vlastné imanie 257 € (miera samofinancovania 16,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.