Kysucká lesná spoločnosť, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 637 982 | 636 739 | 453 726 | 420 182 | 379 702 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 28 211 | 29 514 | 29 765 | 22 309 | 14 569 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 918 | 31 129 | 60 643 | 90 408 | 112 717 |
| Spolu majetok | 200 535 | 252 512 | 284 904 | 287 854 | 296 661 |
| Záväzky spolu | 155 797 | 178 260 | 180 887 | 161 497 | 155 678 |
| Vlastné imanie spolu | 44 738 | 74 252 | 104 017 | 126 357 | 140 983 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Kysucká lesná spoločnosť, s.r.o.
Prehľad
Kysucká lesná spoločnosť, s.r.o. (IČO 47002221) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Turzovka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 379 702 €, čo je o 9,6 % menej ako rok predtým (420 182 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 569 € (3,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 704 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 296 661 € a vlastné imanie 140 983 € (miera samofinancovania 47,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.