Alar, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 017 | 15 712 | 15 451 | 10 343 | 10 263 | 9 505 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 17 017 | 15 712 | 15 451 | 10 343 | 10 263 | 9 505 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 049 | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 866 | 10 144 | 9 888 | 9 827 | 4 719 | 4 299 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 278 | -256 | -61 | -5 108 | -420 | -758 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 624 | 624 | 624 | 624 | 624 | 624 |
| Vlastné imanie spolu | 15 768 | 15 512 | 15 451 | 10 343 | 9 923 | 9 165 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 586 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 327 | -200 | -30 | -4 970 | -80 | -418 |
| EBITDA | 327 | -200 | -30 | -4 970 | -80 | -418 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 327 | -256 | -61 | -5 108 | -80 | -418 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 278 | -256 | -61 | -5 108 | -420 | -758 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Alar, s. r. o.
Prehľad
Alar, s. r. o. (IČO 47002662) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Dúbravka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 586 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 758 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 505 € a vlastné imanie 9 165 € (miera samofinancovania 96,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.