CREATIONS s. r. o.Aktívna

IČO 47003766Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Piešťany

Finančný prehľad

94 970 €-20,2%
Tržby 2025
+14,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 49 091 € (25 % z rozdeliteľného zisku).

História
202549 091 €
202457 393 €
202330 962 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu150 261168 788126 792154 951156 432159 304
Neobežný majetok spolu10 00010 00097 44770 83644 22617 615
Spolu majetok160 261178 788224 239225 787200 658176 919
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu7924 28710 6473 4221 4782 221
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov138 039153 969169 001177 130159 472144 589
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)15 93015 03239 09139 73534 20824 609
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu159 469174 501213 592222 365199 180174 698
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)47 80050 91790 598106 483119 05494 970
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti19 21520 04950 09151 02544 48727 659
EBITDA19 21520 04959 08677 63671 09854 270
Výsledok hospodárenia pred zdanením18 74119 16849 69650 85344 26127 671
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie15 93015 03239 09139 73534 20824 609
Osobné náklady000010 6660
Odpisy008 99526 61126 61126 611
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0030 96257 39349 091

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: CREATIONS s. r. o.

Prehľad

CREATIONS s. r. o. (IČO 47003766) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 94 970 €, čo je o 20,2 % menej ako rok predtým (119 054 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 609 € (25,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 176 919 € a vlastné imanie 174 698 € (miera samofinancovania 98,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

CREATIONS s. r. o. – IČO 47003766 — icoprofil.sk