TARCO Solutions s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 101 | 10 949 | 959 | 261 | 0 | 0 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 101 | 10 949 | 959 | 261 | 0 | 0 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 680 | 11 814 | 2 357 | 155 | 398 | 898 |
| Základné imanie | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -14 517 | -8 045 | -7 367 | -7 900 | -6 396 | -6 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 813 | 714 | -533 | 1 504 | -504 | -500 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 125 | 466 | 502 | 502 | 502 | 502 |
| Vlastné imanie spolu | -1 579 | -865 | -1 398 | 106 | -398 | -898 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 196 029 | 64 841 | 29 738 | 1 667 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 138 | 1 319 | -238 | 1 907 | 0 | 0 |
| EBITDA | 9 138 | 1 319 | -238 | 1 907 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 706 | 1 042 | -533 | 1 659 | -164 | -160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 813 | 714 | -533 | 1 504 | -504 | -500 |
| Osobné náklady | 201 581 | 84 891 | 27 450 | -43 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TARCO Solutions s. r. o.
Prehľad
TARCO Solutions s. r. o. (IČO 47008857) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 500 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 261 € a vlastné imanie 106 € (miera samofinancovania 40,6 %).
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-898 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.