KOMÉTA PROPERTY s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 945 | 57 347 | 65 822 | 102 097 | 151 542 | 152 332 |
| Neobežný majetok spolu | 273 264 | 251 533 | 256 705 | 291 190 | 253 976 | 176 934 |
| Spolu majetok | 286 904 | 309 774 | 323 408 | 395 063 | 406 786 | 330 137 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 146 356 | 112 191 | 90 742 | 96 014 | 96 342 | 11 211 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 96 912 | 129 271 | 186 009 | 220 767 | 285 858 | 297 775 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 32 361 | 56 737 | 34 757 | 65 092 | 11 916 | 9 981 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 134 773 | 191 508 | 226 266 | 291 359 | 303 274 | 313 256 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 145 821 | 179 773 | 151 116 | 139 622 | 108 843 | 94 636 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 44 018 | 74 351 | 47 042 | 86 733 | 19 347 | 18 517 |
| EBITDA | 72 375 | 99 749 | 80 919 | 116 378 | 56 561 | 51 731 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 41 005 | 71 729 | 44 010 | 82 410 | 15 084 | 13 053 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 32 361 | 56 737 | 34 757 | 65 092 | 11 916 | 9 981 |
| Osobné náklady | 17 882 | 23 091 | 21 124 | 8 627 | 7 474 | 8 121 |
| Odpisy | 28 357 | 25 398 | 33 877 | 29 645 | 37 214 | 33 214 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KOMÉTA PROPERTY s. r. o.
Prehľad
KOMÉTA PROPERTY s. r. o. (IČO 47013851) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 5 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 94 636 €, čo je o 13,1 % menej ako rok predtým (108 843 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 981 € (10,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 121 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 330 137 € a vlastné imanie 313 256 € (miera samofinancovania 94,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.