Gyepestrans s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 118 477 | 126 575 | 70 974 | 34 733 |
| Neobežný majetok spolu | 16 931 | 12 718 | 65 604 | 139 189 |
| Spolu majetok | 135 408 | 139 293 | 136 578 | 173 922 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 19 220 | 18 329 | 6 530 | 81 069 |
| Základné imanie | 14 000 | 14 000 | 14 000 | 14 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -36 399 | 12 848 | 17 623 | 26 709 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 49 247 | 4 776 | 9 085 | -37 196 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 89 340 | 89 340 | 89 340 | 89 340 |
| Vlastné imanie spolu | 116 188 | 120 964 | 130 048 | 92 853 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 142 362 | 123 188 | 127 071 | 136 102 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 55 828 | 7 162 | 11 191 | -31 625 |
| EBITDA | 65 335 | 13 262 | 18 254 | -6 490 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 54 745 | 6 980 | 11 050 | -36 236 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 49 247 | 4 776 | 9 085 | -37 196 |
| Osobné náklady | 4 538 | 13 439 | 20 328 | 28 083 |
| Odpisy | 9 507 | 6 100 | 7 063 | 25 135 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Gyepestrans s.r.o.
Prehľad
Gyepestrans s.r.o. (IČO 47021306) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Dolné Obdokovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 14 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 136 102 €, čo je o 7,1 % viac ako rok predtým (127 071 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 37 196 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 083 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 173 922 € a vlastné imanie 92 853 € (miera samofinancovania 53,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.