BEST NUTRITION, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 26 845 | 7 730 | 17 900 | 9 835 | 4 499 | 15 412 |
| Neobežný majetok spolu | 122 300 | 250 235 | 243 835 | 380 558 | 503 871 | 490 439 |
| Spolu majetok | 149 145 | 257 965 | 261 735 | 390 393 | 508 370 | 505 851 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 138 274 | 248 300 | 271 654 | 400 311 | 516 361 | 506 523 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 594 | 5 784 | 4 574 | -15 005 | -15 005 | -7 046 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 190 | -1 206 | -19 580 | 0 | 1 927 | 1 287 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 87 | 87 | 87 | 87 | 87 | 87 |
| Vlastné imanie spolu | 10 871 | 9 665 | -9 919 | -9 918 | -7 991 | -672 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 95 290 | 11 880 | 11 781 | 16 219 | 19 983 | 24 333 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 347 | -1 098 | 558 | 84 | 2 351 | 1 627 |
| EBITDA | 347 | 4 967 | 6 958 | 8 976 | 14 717 | 15 059 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 240 | -1 206 | 450 | 0 | 2 267 | 1 627 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 190 | -1 206 | -19 580 | 0 | 1 927 | 1 287 |
| Osobné náklady | 37 708 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 6 065 | 6 400 | 8 892 | 12 366 | 13 432 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BEST NUTRITION, s.r.o.
Prehľad
BEST NUTRITION, s.r.o. (IČO 47022680) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania (SK NACE 7810). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 56 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 333 €, čo je o 21,8 % viac ako rok predtým (19 983 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 23,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 287 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-672 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.