Bicorex s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 57 916 | 77 659 | 30 829 | 45 251 | 44 313 | 53 642 |
| Neobežný majetok spolu | 1 916 | 417 | 32 000 | 32 000 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 59 832 | 78 076 | 62 829 | 77 251 | 44 313 | 53 642 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 427 | 24 090 | 8 032 | 11 777 | 11 167 | 7 559 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 40 454 | 43 905 | 48 486 | 48 622 | 8 613 | 27 646 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 451 | 4 581 | 811 | 11 352 | 19 033 | 12 937 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 49 405 | 53 986 | 54 797 | 65 474 | 33 146 | 46 083 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 240 | 66 430 | 5 085 | 19 910 | 50 820 | 21 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 146 | 5 909 | 1 054 | 13 585 | 22 527 | 14 469 |
| EBITDA | 5 862 | 7 408 | 1 471 | 13 585 | 22 527 | 14 469 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 062 | 5 825 | 965 | 13 286 | 22 443 | 14 385 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 451 | 4 581 | 811 | 11 352 | 19 033 | 12 937 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 716 | 1 499 | 417 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 675 | 51 361 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bicorex s.r.o.
Prehľad
Bicorex s.r.o. (IČO 47024127) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko KVP. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4740).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 000 €, čo je o 58,7 % menej ako rok predtým (50 820 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 937 € (61,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 53 642 € a vlastné imanie 46 083 € (miera samofinancovania 85,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.