EMMSI SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 29 242 | 23 116 | 25 405 | 27 512 | 29 445 | 29 097 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 29 242 | 23 116 | 25 405 | 27 512 | 29 445 | 29 097 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 907 | 417 | 464 | 386 | 348 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 710 | 15 335 | 17 699 | 19 940 | 22 127 | 24 097 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 625 | 2 364 | 2 242 | 2 186 | 1 970 | -340 |
| Vlastné imanie spolu | 20 335 | 22 699 | 24 941 | 27 126 | 29 097 | 28 757 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 46 230 | 45 000 | 43 650 | 43 053 | 41 500 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 165 | 2 866 | 2 740 | 2 717 | 2 444 | 0 |
| EBITDA | 2 165 | 2 866 | 2 740 | 2 717 | 2 444 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 912 | 2 781 | 2 638 | 2 572 | 2 318 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 625 | 2 364 | 2 242 | 2 186 | 1 970 | -340 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EMMSI SK, s.r.o.
Prehľad
EMMSI SK, s.r.o. (IČO 47024224) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 29 097 € a vlastné imanie 28 757 € (miera samofinancovania 98,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.