Obchodné družstvo ODVPAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 45 211 € (22 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 1 700 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 12 933 760 | 13 862 943 | 16 385 814 | 16 767 145 | 12 444 548 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 60 933 | 7 247 | 55 958 | 46 606 | 10 111 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 37 877 | 98 809 | 106 056 | 162 014 | 163 409 |
| Spolu majetok | 858 501 | 1 038 563 | 2 828 090 | 678 992 | 787 657 |
| Záväzky spolu | 744 816 | 917 632 | 2 640 849 | 449 538 | 595 257 |
| Vlastné imanie spolu | 113 685 | 120 931 | 183 689 | 228 170 | 191 370 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 211 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Obchodné družstvo ODVP
Prehľad
Obchodné družstvo ODVP (IČO 47031654) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Topoľčany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom (SK NACE 4621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 5 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 8 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 444 548 €, čo je o 25,8 % menej ako rok predtým (16 767 145 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 111 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 90 415 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 787 657 € a vlastné imanie 191 370 € (miera samofinancovania 24,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.