Marischa CAFFE BAR, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 11 262 | 6 405 | 4 521 | 5 728 | 15 561 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 262 | 6 405 | 4 521 | 5 728 | 15 561 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 726 | 1 629 | -1 237 | 520 | 30 146 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 416 | 4 293 | -469 | 465 | -85 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -124 | -4 761 | 983 | -550 | -19 793 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 244 | 244 | 244 | 293 | 293 |
| Vlastné imanie spolu | 9 536 | 4 776 | 5 758 | 5 208 | -14 585 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 45 639 | 19 612 | 10 401 | 25 483 | 17 182 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -29 | -4 659 | 1 182 | -418 | -19 659 |
| EBITDA | -29 | -4 659 | 1 182 | -418 | -19 659 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -124 | -4 761 | 1 063 | -550 | -19 793 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -124 | -4 761 | 983 | -550 | -19 793 |
| Osobné náklady | 23 743 | 20 716 | 18 033 | 13 965 | 12 325 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Marischa CAFFE BAR, s. r. o.
Prehľad
Marischa CAFFE BAR, s. r. o. (IČO 47032944) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 17 182 €, čo je o 32,6 % menej ako rok predtým (25 483 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 21,7 % ročne. Rok 2023 skončil stratou 19 793 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2023 boli 12 325 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-14 585 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.