HATTER, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 834 675 | 2 060 616 | 2 482 629 | 3 998 791 | 5 003 628 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -93 641 | -31 507 | 142 057 | 188 320 | 331 815 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 514 659 | 421 019 | 389 511 | 531 569 | 719 889 |
| Spolu majetok | 1 731 795 | 1 978 975 | 2 515 587 | 2 866 365 | 2 888 903 |
| Záväzky spolu | 1 224 535 | 1 503 221 | 1 897 777 | 2 060 234 | 1 750 957 |
| Vlastné imanie spolu | 507 260 | 475 754 | 617 810 | 806 131 | 1 137 946 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: HATTER, s.r.o.
Prehľad
HATTER, s.r.o. (IČO 47051272) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Lokca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 50 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 003 628 €, čo je o 25,1 % viac ako rok predtým (3 998 791 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 56,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 331 815 € (6,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 280 154 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 888 903 € a vlastné imanie 1 137 946 € (miera samofinancovania 39,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.