AV – Agency, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 3 073 | 4 022 | 3 998 | 4 176 | 4 242 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 3 073 | 4 022 | 3 998 | 4 176 | 4 242 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 732 | 1 116 | 506 | 757 | 852 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 588 | -2 670 | -2 133 | -1 577 | -1 650 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -82 | 565 | 586 | -73 | -29 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 11 | 11 | 39 | 69 | 69 |
| Vlastné imanie spolu | 2 341 | 2 906 | 3 492 | 3 419 | 3 390 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 958 | 2 738 | 3 330 | 2 844 | 2 673 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 | 674 | 694 | 267 | 311 |
| EBITDA | 22 | 674 | 694 | 267 | 311 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -82 | 643 | 694 | 267 | 311 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -82 | 565 | 586 | -73 | -29 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AV – Agency, s. r. o.
Prehľad
AV – Agency, s. r. o. (IČO 47054328) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košeca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 673 €, čo je o 6,0 % menej ako rok predtým (2 844 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 29 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 242 € a vlastné imanie 3 390 € (miera samofinancovania 79,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.