MVE Hubová s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 811 | 4 907 | 3 864 | 2 795 | 5 468 | 3 696 |
| Neobežný majetok spolu | 503 | 503 | 503 | 503 | 503 | 503 |
| Spolu majetok | 9 369 | 5 505 | 4 462 | 3 298 | 5 971 | 4 199 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 458 | 347 | 131 | 247 | 754 | 842 |
| Základné imanie | 5 900 | 5 900 | 5 900 | 5 900 | 5 900 | 5 900 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 523 | 0 | -1 115 | -2 159 | -3 439 | -1 273 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -102 | -1 332 | -1 044 | -1 280 | 2 166 | -1 861 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 590 | 590 | 590 | 590 | 590 | 590 |
| Vlastné imanie spolu | 8 911 | 5 158 | 4 331 | 3 051 | 5 217 | 3 356 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 150 | 0 | 0 | 0 | 3 600 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -41 | -1 381 | -978 | -1 162 | 2 560 | -1 391 |
| EBITDA | -41 | -1 381 | -978 | -1 162 | 2 560 | -1 391 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -102 | -1 332 | -1 044 | -1 280 | 2 506 | -1 521 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -102 | -1 332 | -1 044 | -1 280 | 2 166 | -1 861 |
| Osobné náklady | 1 078 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 2 421 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MVE Hubová s. r. o.
Prehľad
MVE Hubová s. r. o. (IČO 47062495) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 900 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 861 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 199 € a vlastné imanie 3 356 € (miera samofinancovania 79,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.