GARDEN & POOL CENTRUM, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 362 649 | 445 538 | 378 862 | 331 240 |
| Neobežný majetok spolu | 99 243 | 65 131 | 74 847 | 74 847 |
| Spolu majetok | 461 892 | 510 669 | 453 709 | 406 087 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 106 385 | 164 018 | 94 449 | 30 012 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 53 712 | 53 712 | 65 953 | 68 012 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 547 | 1 692 | 2 060 | 16 815 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 286 248 | 286 247 | 286 247 | 286 248 |
| Vlastné imanie spolu | 355 507 | 346 651 | 359 260 | 376 075 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 610 710 | 688 385 | 721 969 | 714 960 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 412 | 13 802 | 19 591 | 45 305 |
| EBITDA | 51 584 | 38 199 | 19 591 | 45 305 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 642 | 2 484 | 2 607 | 21 288 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 547 | 1 692 | 2 060 | 16 815 |
| Osobné náklady | 10 378 | 16 446 | 15 368 | 18 166 |
| Odpisy | 30 172 | 24 397 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 10 547 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GARDEN & POOL CENTRUM, s.r.o.
Prehľad
GARDEN & POOL CENTRUM, s.r.o. (IČO 47063416) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Sládkovičovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 714 960 €, čo je o 1,0 % menej ako rok predtým (721 969 €). Od roku 2021 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 5,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 16 815 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 18 166 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 406 087 € a vlastné imanie 376 075 € (miera samofinancovania 92,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.