S-PLUS s.r.o.Aktívna

IČO 47077603Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Nemšová

Finančný prehľad

79 578 €+168,0%
Tržby 2025
+40,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu24 53019 90927 97220 52072 98338 004
Neobežný majetok spolu53 84849 58645 325245 580350 332308 368
Spolu majetok78 37869 49573 297266 100423 315346 372
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu60 15447 40547 935242 431398 180319 384
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov10 44613 22417 09020 36218 66920 135
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 7783 8663 272-1 6931 4661 853
Vlastné imanie spolu18 22422 09025 36223 66925 13526 988
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)14 77514 64815 26519 69229 69079 578
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti3 3404 6523 940-1 5922 0287 902
EBITDA7 6018 9138 2018 12819 09450 115
Výsledok hospodárenia pred zdanením3 2694 5513 862-1 6931 8062 813
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 7783 8663 272-1 6931 4661 853
Osobné náklady000000
Odpisy4 2614 2614 2619 72017 06642 213
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: S-PLUS s.r.o.

Prehľad

S-PLUS s.r.o. (IČO 47077603) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Nemšová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 79 578 €, čo je o 168 % viac ako rok predtým (29 690 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 40,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 853 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 346 372 € a vlastné imanie 26 988 € (miera samofinancovania 7,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

S-PLUS s.r.o. – IČO 47077603 — icoprofil.sk