BENADO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 152 290 | 165 280 | 201 341 | 220 160 | 206 585 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 359 | 3 186 | 219 | 709 | -32 176 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 647 | 13 538 | 18 649 | 18 868 | 19 577 |
| Spolu majetok | 95 000 | 112 442 | 104 280 | 95 865 | 65 998 |
| Záväzky spolu | 52 536 | 66 792 | 58 412 | 49 288 | 51 597 |
| Vlastné imanie spolu | 42 464 | 45 650 | 45 868 | 46 577 | 14 401 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BENADO, s.r.o.
Prehľad
BENADO, s.r.o. (IČO 47083425) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bytča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 206 585 €, čo je o 6,2 % menej ako rok predtým (220 160 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 32 176 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 97 666 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 65 998 € a vlastné imanie 14 401 € (miera samofinancovania 21,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.