Superluxe s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 6 552 | 3 763 | 4 419 | -2 432 |
| Neobežný majetok spolu | 45 692 | 23 659 | 21 547 | 15 263 |
| Spolu majetok | 52 244 | 27 422 | 25 966 | 12 831 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 254 319 | 256 282 | 124 096 | 145 659 |
| Základné imanie | 5 750 | 5 750 | 5 750 | 5 750 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -203 677 | -244 425 | -271 209 | -340 480 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -40 748 | -26 785 | -69 271 | -34 698 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 36 600 | 36 600 | 236 600 | 236 600 |
| Vlastné imanie spolu | -202 075 | -228 860 | -98 130 | -132 828 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 63 918 | 26 641 | 17 066 | 27 779 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -36 191 | -21 062 | -64 081 | -31 707 |
| EBITDA | 6 862 | -3 391 | -56 679 | -25 423 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -40 748 | -26 785 | -69 271 | -34 698 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -40 748 | -26 785 | -69 271 | -34 698 |
| Osobné náklady | 1 800 | 2 333 | 2 510 | 2 030 |
| Odpisy | 43 053 | 17 671 | 7 402 | 6 284 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Superluxe s.r.o.
Prehľad
Superluxe s.r.o. (IČO 47092491) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov (SK NACE 9610).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 750 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 27 779 €, čo je o 62,8 % viac ako rok predtým (17 066 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 24,3 % ročne. Rok 2022 skončil stratou 34 698 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2022 boli 2 030 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-132 828 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.