Chovateľské potreby POLLITO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 646 | 25 956 | 26 668 | 30 447 | 25 613 | 32 064 |
| Neobežný majetok spolu | 2 488 | 1 093 | 0 | 0 | 5 875 | 4 375 |
| Spolu majetok | 23 134 | 27 049 | 26 668 | 30 447 | 31 488 | 36 439 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 159 | 24 975 | 24 559 | 28 328 | 27 629 | 32 187 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 145 | -3 122 | -3 027 | -2 994 | -2 984 | -1 332 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 25 | 100 | 34 | 10 | 1 740 | 393 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 95 | 96 | 102 | 103 | 103 | 191 |
| Vlastné imanie spolu | 1 975 | 2 074 | 2 109 | 2 119 | 3 859 | 4 252 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 823 | 44 377 | 47 240 | 39 585 | 39 110 | 54 512 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 253 | 268 | 128 | 147 | 2 080 | 1 353 |
| EBITDA | 2 484 | 1 663 | 566 | 147 | 2 205 | 2 853 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 212 | 268 | 128 | 147 | 2 080 | 1 353 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 25 | 100 | 34 | 10 | 1 740 | 393 |
| Osobné náklady | 5 928 | 6 625 | 6 910 | 7 864 | 8 578 | 8 100 |
| Odpisy | 2 231 | 1 395 | 438 | 0 | 125 | 1 500 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Chovateľské potreby POLLITO, s.r.o.
Prehľad
Chovateľské potreby POLLITO, s.r.o. (IČO 47095547) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Varín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 54 512 €, čo je o 39,4 % viac ako rok predtým (39 110 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 393 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 100 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 439 € a vlastné imanie 4 252 € (miera samofinancovania 11,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.