AURARIA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 48 293 | 40 098 | 34 046 | 31 017 | 30 586 | 30 337 | 30 337 |
| Neobežný majetok spolu | 764 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 49 057 | 40 207 | 34 046 | 31 017 | 30 586 | 30 337 | 30 337 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 57 638 | 57 987 | 61 475 | 61 544 | 61 761 | 61 963 | 62 303 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -26 922 | -38 677 | -47 876 | -57 526 | -60 623 | -61 271 | -61 722 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 755 | -9 199 | -9 649 | -3 097 | -648 | -451 | -340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 25 096 | 25 096 | 25 096 | 25 096 | 25 096 | 25 096 | 25 096 |
| Vlastné imanie spolu | -8 581 | -17 780 | -27 429 | -30 527 | -31 175 | -31 626 | -31 966 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 332 | 540 | 291 | 1 748 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 086 | -9 179 | -9 649 | -2 941 | -381 | 0 | 0 |
| EBITDA | -8 431 | -8 524 | -9 540 | -2 941 | -381 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 755 | -9 199 | -9 649 | -3 097 | -648 | -111 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 755 | -9 199 | -9 649 | -3 097 | -648 | -451 | -340 |
| Osobné náklady | 3 163 | 2 844 | 1 056 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 655 | 655 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: AURARIA s.r.o.
Prehľad
AURARIA s.r.o. (IČO 47105003) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 7 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-31 966 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.