ART - G s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 8 965 | 8 845 | 5 167 | 8 511 | 5 250 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 30 570 | 30 570 | 30 570 | 22 595 |
| Spolu majetok | 8 965 | 39 415 | 35 737 | 39 081 | 27 845 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | -938 | 27 680 | 29 059 | 36 431 | 32 567 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 029 | 4 903 | 6 736 | 1 679 | -2 350 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -126 | 1 832 | -5 058 | -4 029 | -7 372 |
| Vlastné imanie spolu | 9 903 | 11 735 | 6 678 | 2 650 | -4 722 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 29 657 | 45 455 | 18 840 | 17 060 | 22 881 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 | 2 155 | -3 679 | -2 612 | -7 456 |
| EBITDA | 12 | 3 485 | -3 679 | -2 612 | 519 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -52 | 2 087 | -5 058 | -3 689 | -7 032 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -126 | 1 832 | -5 058 | -4 029 | -7 372 |
| Osobné náklady | 6 898 | 5 605 | 5 468 | 5 121 | 4 001 |
| Odpisy | 0 | 1 330 | 0 | 0 | 7 975 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ART - G s.r.o.
Prehľad
ART - G s.r.o. (IČO 47116561) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Krtíš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 881 €, čo je o 34,1 % viac ako rok predtým (17 060 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 372 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 001 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-4 722 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.