Matred s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 441 | 12 791 | 18 081 | 19 952 | 22 788 | 27 041 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 11 833 | 10 833 | 9 833 | 8 833 | 7 833 |
| Spolu majetok | 21 441 | 24 624 | 28 914 | 29 785 | 31 621 | 34 874 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 175 | 11 185 | 14 858 | 15 003 | 15 173 | 15 424 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 865 | 6 812 | 7 926 | 8 512 | 9 238 | 10 904 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 996 | 1 173 | 617 | 726 | 1 666 | 3 002 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 405 | 454 | 513 | 544 | 544 | 544 |
| Vlastné imanie spolu | 12 266 | 13 439 | 14 056 | 14 782 | 16 448 | 19 450 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 34 307 | 27 280 | 17 348 | 34 089 | 12 900 | 28 529 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 964 | 1 841 | 1 119 | 1 143 | 2 356 | 3 764 |
| EBITDA | 1 964 | 2 008 | 2 119 | 2 143 | 3 356 | 4 764 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 172 | 1 380 | 726 | 854 | 2 006 | 3 342 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 996 | 1 173 | 617 | 726 | 1 666 | 3 002 |
| Osobné náklady | 1 182 | 1 273 | 1 321 | 3 819 | 3 853 | 3 866 |
| Odpisy | 0 | 167 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Matred s.r.o.
Prehľad
Matred s.r.o. (IČO 47124610) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 28 529 €, čo je o 121 % viac ako rok predtým (12 900 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 002 € (10,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 866 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 874 € a vlastné imanie 19 450 € (miera samofinancovania 55,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.