Bringstone, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 212 604 | 188 597 | 230 691 |
| Neobežný majetok spolu | 43 413 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 256 017 | 188 597 | 230 691 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 509 364 | 488 025 | 234 733 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -236 532 | -258 346 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -21 815 | -46 082 | -4 042 |
| Vlastné imanie spolu | -253 347 | -299 428 | -4 042 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 135 328 | 270 246 | 562 192 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -20 662 | -45 981 | -3 866 |
| EBITDA | -18 239 | -45 981 | -3 866 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -21 815 | -46 082 | -4 042 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -21 815 | -46 082 | -4 042 |
| Osobné náklady | 36 455 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 423 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bringstone, s. r. o.
Prehľad
Bringstone, s. r. o. (IČO 47126001) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 562 192 €, čo je o 108 % viac ako rok predtým (270 246 €). Od roku 2019 do roku 2021 tržby rástli v priemere o 104 % ročne. Rok 2021 skončil stratou 4 042 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2021 záporné (-4 042 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.