FENEA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 155 | 21 165 | 16 846 | 11 809 | 16 862 | 18 543 |
| Neobežný majetok spolu | 1 853 | 568 | 3 200 | 2 400 | 1 600 | 800 |
| Spolu majetok | 15 008 | 21 733 | 20 225 | 14 234 | 18 490 | 19 374 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 608 | 1 497 | 907 | 253 | 750 | 715 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 069 | 8 924 | 14 736 | 13 818 | 8 481 | 12 239 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 005 | 5 836 | -918 | -5 337 | 3 759 | 920 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 326 | 476 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 14 400 | 20 236 | 19 318 | 13 981 | 17 740 | 18 659 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 29 400 | 30 900 | 29 668 | 22 830 | 13 728 | 16 800 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 620 | 6 950 | -173 | -5 245 | 4 338 | 1 403 |
| EBITDA | 5 433 | 8 234 | 395 | -4 445 | 5 138 | 2 203 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 536 | 6 866 | -261 | -5 337 | 4 233 | 1 299 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 005 | 5 836 | -918 | -5 337 | 3 759 | 920 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 813 | 1 284 | 568 | 800 | 800 | 800 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: FENEA s.r.o.
Prehľad
FENEA s.r.o. (IČO 47129514) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Lužianky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 800 €, čo je o 22,4 % viac ako rok predtým (13 728 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 920 € (5,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 374 € a vlastné imanie 18 659 € (miera samofinancovania 96,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.