VIHO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 961 | 19 258 | 18 820 | 14 658 | 6 178 | 11 775 |
| Neobežný majetok spolu | 3 581 | 2 589 | 775 | 8 627 | 13 904 | 34 628 |
| Spolu majetok | 21 542 | 21 847 | 19 595 | 23 285 | 20 082 | 46 403 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 128 429 | 128 347 | 128 978 | 131 553 | 131 779 | 158 985 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -118 551 | -117 887 | -117 500 | -120 383 | -119 268 | -122 696 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 664 | 387 | -2 883 | 1 115 | -3 429 | -886 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | -106 887 | -106 500 | -109 383 | -108 268 | -111 697 | -112 582 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 000 | 10 500 | 9 000 | 13 500 | 9 000 | 14 500 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 757 | 465 | -2 827 | 1 343 | -3 033 | -480 |
| EBITDA | 5 306 | 465 | -2 827 | 1 477 | -2 500 | 747 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 664 | 387 | -2 883 | 1 276 | -3 089 | -546 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 664 | 387 | -2 883 | 1 115 | -3 429 | -886 |
| Osobné náklady | 4 729 | 4 058 | 5 377 | 5 705 | 6 139 | 6 699 |
| Odpisy | 3 549 | 0 | 0 | 134 | 533 | 1 227 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VIHO, s.r.o.
Prehľad
VIHO, s.r.o. (IČO 47130725) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Krásno nad Kysucou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 500 €, čo je o 61,1 % viac ako rok predtým (9 000 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 886 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 699 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-112 582 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.