Monella s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 311 | 16 905 | 19 801 | 16 674 | 9 366 | 12 829 |
| Neobežný majetok spolu | 11 585 | 10 792 | 30 413 | 25 067 | 18 479 | 17 180 |
| Spolu majetok | 28 896 | 27 697 | 50 214 | 41 741 | 27 845 | 30 009 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 191 177 | 187 557 | 194 311 | 160 235 | 174 992 | 174 248 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -140 635 | -167 281 | -165 361 | -149 597 | -123 995 | -152 646 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -26 646 | 2 421 | 15 764 | 25 603 | -28 652 | 2 907 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -162 281 | -159 860 | -144 097 | -118 494 | -147 147 | -144 239 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 86 787 | 119 459 | 162 089 | 205 549 | 163 957 | 172 849 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -26 192 | 3 198 | 17 627 | 29 789 | -24 715 | 6 421 |
| EBITDA | -22 799 | 6 827 | 23 245 | 38 155 | -18 126 | 11 658 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -26 646 | 2 916 | 16 808 | 27 512 | -27 692 | 3 867 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -26 646 | 2 421 | 15 764 | 25 603 | -28 652 | 2 907 |
| Osobné náklady | 27 691 | 34 647 | 31 470 | 34 263 | 48 152 | 56 349 |
| Odpisy | 3 393 | 3 629 | 5 618 | 8 366 | 6 589 | 5 237 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Monella s.r.o.
Prehľad
Monella s.r.o. (IČO 47133619) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 172 849 €, čo je o 5,4 % viac ako rok predtým (163 957 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 907 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 56 349 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-144 239 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.