Stopek, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 24 241 | 28 444 | 11 432 | 13 500 | 17 060 | 37 310 |
| Neobežný majetok spolu | 429 | 9 806 | 7 320 | 9 114 | 7 251 | 8 731 |
| Spolu majetok | 24 670 | 38 250 | 18 752 | 22 614 | 24 311 | 46 041 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 060 | 9 823 | 12 504 | 6 562 | 5 223 | 22 712 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 646 | 9 986 | 11 341 | -10 838 | -10 130 | -7 093 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 341 | 1 355 | -22 179 | 709 | 3 037 | 2 041 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 623 | 12 086 | 12 086 | 21 181 | 21 181 | 23 381 |
| Vlastné imanie spolu | 15 610 | 28 427 | 6 248 | 16 052 | 19 088 | 23 329 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 92 960 | 132 867 | 87 219 | 50 710 | 70 373 | 72 771 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 461 | 1 854 | -22 141 | 1 251 | 4 130 | 3 404 |
| EBITDA | 461 | 3 423 | -19 655 | 2 357 | 5 993 | 5 267 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 341 | 1 786 | -22 179 | 1 081 | 3 997 | 3 001 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 341 | 1 355 | -22 179 | 709 | 3 037 | 2 041 |
| Osobné náklady | 12 773 | 17 608 | 18 697 | 4 194 | 5 158 | 18 225 |
| Odpisy | 0 | 1 569 | 2 486 | 1 106 | 1 863 | 1 863 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Stopek, s.r.o.
Prehľad
Stopek, s.r.o. (IČO 47141255) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Chrenovec-Brusno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba nábytku (SK NACE 3100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 72 771 €, čo je o 3,4 % viac ako rok predtým (70 373 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 041 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 225 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 46 041 € a vlastné imanie 23 329 € (miera samofinancovania 50,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.