Galliani s.r.o.Aktívna

IČO 47142464Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Brezno

Finančný prehľad

63 201 €-21,7%
Tržby 2025
+3,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
025 tis.50 tis.75 tis.100 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu94 87183 48293 233101 95991 92388 909
Neobežný majetok spolu002 8812 0171 153288
Spolu majetok94 87183 48296 114103 97693 07689 197
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu90 01475 68991 749105 01490 98085 510
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov524-1422 939-488-6 048-3 062
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-6672 935-3 427-5 4033 1441 592
Fondy a ostatné vlastné imanie——-147-147—157
Vlastné imanie spolu4 8577 7934 365-1 0382 0963 687
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)52 08647 25560 59272 33880 75163 201
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-5423 623-1 159-1 5506 8414 125
EBITDA-5423 623-583-6867 7054 989
Výsledok hospodárenia pred zdanením-6673 444-3 427-5 4034 1042 552
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-6672 935-3 427-5 4033 1441 592
Osobné náklady8 79312 46713 19113 85915 66714 243
Odpisy00576864864864
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Galliani s.r.o.

Prehľad

Galliani s.r.o. (IČO 47142464) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Brezno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 63 201 €, čo je o 21,7 % menej ako rok predtým (80 751 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 592 € (2,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 243 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 89 197 € a vlastné imanie 3 687 € (miera samofinancovania 4,1 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Galliani s.r.o. – IČO 47142464 — icoprofil.sk