STRODO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 344 763 | 260 203 | 311 123 | 351 472 | 440 900 | 479 943 |
| Neobežný majetok spolu | 60 159 | 144 164 | 143 358 | 130 250 | 116 711 | 82 165 |
| Spolu majetok | 404 922 | 404 367 | 454 481 | 481 722 | 557 611 | 562 108 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 348 020 | 339 362 | 382 904 | 315 866 | 398 032 | 396 776 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 912 | 11 912 | 11 912 | 114 588 | 138 869 | 154 078 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 69 134 | 8 104 | 14 455 | 5 773 | 15 210 | 5 754 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | -29 144 | 39 989 | 40 210 | 40 495 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 56 902 | 65 005 | 71 577 | 165 856 | 159 579 | 165 332 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 814 904 | 783 528 | 427 786 | 212 619 | 196 496 | 215 133 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 72 434 | 14 101 | 14 769 | 11 000 | 21 523 | 11 214 |
| EBITDA | 145 236 | 14 111 | 78 186 | 55 049 | 44 671 | 38 802 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 69 134 | 10 795 | 14 455 | 8 824 | 19 546 | 8 457 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 69 134 | 8 104 | 14 455 | 5 773 | 15 210 | 5 754 |
| Osobné náklady | 29 983 | 29 476 | 22 957 | 15 413 | 16 610 | 32 980 |
| Odpisy | 72 802 | 10 | 63 417 | 44 049 | 23 148 | 27 588 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 7 883 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STRODO s.r.o.
Prehľad
STRODO s.r.o. (IČO 47146613) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Soľ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 215 133 €, čo je o 9,5 % viac ako rok predtým (196 496 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 34,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 754 € (2,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 32 980 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 562 108 € a vlastné imanie 165 332 € (miera samofinancovania 29,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.