Dedík a dcéry, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 88 955 | 85 006 | 79 181 | 111 381 | 128 642 | 127 849 |
| Neobežný majetok spolu | 71 917 | 51 791 | 43 141 | 38 904 | 34 665 | 30 427 |
| Spolu majetok | 160 872 | 136 797 | 122 322 | 150 285 | 163 307 | 158 276 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 128 317 | 122 129 | 130 023 | 139 172 | 145 776 | 143 925 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 108 | 27 055 | 9 168 | -13 399 | 5 613 | 12 031 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 947 | -17 887 | -22 567 | 19 012 | 6 418 | -3 180 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 698 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 32 555 | 14 668 | -7 701 | 11 113 | 17 531 | 14 351 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 125 521 | 116 983 | 115 199 | 141 028 | 158 589 | 154 677 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 096 | -26 294 | -22 858 | 19 803 | 8 263 | -1 042 |
| EBITDA | 30 958 | -6 167 | -14 209 | 24 041 | 12 501 | 3 196 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 14 035 | -17 887 | -22 567 | 19 012 | 7 378 | -2 220 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 947 | -17 887 | -22 567 | 19 012 | 6 418 | -3 180 |
| Osobné náklady | 44 992 | 61 693 | 62 314 | 56 576 | 73 781 | 68 989 |
| Odpisy | 20 862 | 20 127 | 8 649 | 4 238 | 4 238 | 4 238 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Dedík a dcéry, s.r.o.
Prehľad
Dedík a dcéry, s.r.o. (IČO 47146931) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Nemšová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 154 677 €, čo je o 2,5 % menej ako rok predtým (158 589 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 180 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 68 989 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 158 276 € a vlastné imanie 14 351 € (miera samofinancovania 9,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.