SZELES R, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 910 | 3 746 | 8 686 | 14 380 | 18 623 | 12 943 |
| Neobežný majetok spolu | 63 949 | 53 109 | 43 223 | 43 084 | 83 988 | 68 075 |
| Spolu majetok | 71 883 | 56 855 | 51 909 | 57 383 | 107 188 | 83 068 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 45 368 | 36 730 | 40 777 | 49 770 | 79 980 | 51 697 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -8 844 | 0 | 0 | 8 632 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -10 405 | -10 844 | -5 268 | -12 631 | 8 632 | 4 163 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 13 576 | 13 576 | 13 576 | 13 576 | 13 576 | 13 576 |
| Vlastné imanie spolu | 8 171 | 7 732 | 4 464 | 5 945 | 27 208 | 31 371 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 734 | 16 647 | 16 091 | 12 615 | 16 753 | 16 196 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 293 | -10 685 | -5 111 | -12 455 | 9 147 | 6 682 |
| EBITDA | -1 546 | 154 | 4 775 | -2 844 | 16 283 | 22 596 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -10 405 | -10 844 | -5 268 | -12 631 | 8 972 | 4 503 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -10 405 | -10 844 | -5 268 | -12 631 | 8 632 | 4 163 |
| Osobné náklady | 2 381 | 2 723 | 2 850 | 3 870 | 4 337 | 4 065 |
| Odpisy | 8 747 | 10 839 | 9 886 | 9 611 | 7 136 | 15 914 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: SZELES R, s.r.o.
Prehľad
SZELES R, s.r.o. (IČO 47147512) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Debraď. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s kvetmi, rastlinami, hnojivami, domácimi zvieratami a krmivom pre zvieratá (SK NACE 4776). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 196 €, čo je o 3,3 % menej ako rok predtým (16 753 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 163 € (25,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 065 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 83 068 € a vlastné imanie 31 371 € (miera samofinancovania 37,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.