PURE PRODUCTION s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 934 | 7 040 | 13 061 | 13 381 | 11 294 | 12 523 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 934 | 7 040 | 13 061 | 13 381 | 11 294 | 12 523 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 196 | 1 220 | 2 615 | 2 440 | 2 780 | 2 498 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 782 | 1 504 | 586 | 5 212 | 5 706 | 3 280 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 278 | -918 | 4 626 | 495 | -2 426 | 1 511 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 234 | 234 | 234 | 234 | 234 | 234 |
| Vlastné imanie spolu | 6 738 | 5 820 | 10 446 | 10 941 | 8 514 | 10 025 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 994 | 21 446 | 17 748 | 23 073 | 43 303 | 15 010 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 278 | -918 | 4 988 | 586 | -2 086 | 1 511 |
| EBITDA | -1 278 | -918 | 4 988 | 586 | -2 086 | 1 511 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 278 | -918 | 4 988 | 586 | -2 086 | 1 511 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 278 | -918 | 4 626 | 495 | -2 426 | 1 511 |
| Osobné náklady | 1 685 | 1 961 | 1 616 | 2 626 | 2 301 | 3 809 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PURE PRODUCTION s.r.o.
Prehľad
PURE PRODUCTION s.r.o. (IČO 47153725) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Podhorie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 010 €, čo je o 65,3 % menej ako rok predtým (43 303 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 511 € (10,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 809 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 523 € a vlastné imanie 10 025 € (miera samofinancovania 80,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.