REGADO, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 341 186 | 1 685 676 | 2 037 092 | 2 340 478 | 2 102 745 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 65 116 | 48 570 | 9 771 | 8 332 | 9 771 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -147 327 | -82 211 | -33 641 | -23 870 | -15 538 |
| Spolu majetok | 1 057 438 | 1 380 063 | 1 891 251 | 1 786 599 | 1 377 697 |
| Záväzky spolu | 912 551 | 1 105 797 | 1 606 446 | 1 494 230 | 1 075 557 |
| Vlastné imanie spolu | 144 887 | 274 266 | 284 037 | 292 369 | 302 140 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REGADO, s. r. o.
Prehľad
REGADO, s. r. o. (IČO 47171456) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Lednica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 102 745 €, čo je o 10,2 % menej ako rok predtým (2 340 478 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 771 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 431 210 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 377 697 € a vlastné imanie 302 140 € (miera samofinancovania 21,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.